Пошук зниклих дітей

В Україні впроваджено роботу нового безкоштовного мобільного додатку Reunite Ukraine. Застосунок надає змогу відшукати зниклих дітей або членів родини з якими втрачено звʼязок, близьких, які були внутрішньо переміщені та тих хто виїхав за кордон у наслідок ситуації, яка склалася на території Держави.

Для здійснення пошуку через додаток Reunite Ukraine необхідно:
- завантажити додаток з Google Play або Арp Store.
- Зареєструватися у додатку створивши власний профіль. У профілі розмістити інформацію та фото членів родини, що розшукуються.
- У разі якщо особи, яких розшукують, зареєструються у додатку, дані будуть синхронізовані. Після виявлення збігу між профілями співробітники поліції проведуть перевірку інформації.
- За результатами перевірки власники профілів будуть сповіщені про співпадіння та матимуть змогу надсилати повідомлення один одному.
Завдяки додатку Reunite Ukraine громадяни України, перебуваючи у різних куточках Світу мають змогу відновити звʼязок з родичами та близькими.