Прозорість та інформаційна відкритість закладу (ст. 30 Закону України «Про освіту»)

Виконання статті 30 Закону України «Про освіту»

Заклади освіти формують відкриті та загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та оприлюднюють таку інформацію.

Заклад освіти, що має ліцензію на провадження освітньої діяльності, зобов’язаний забезпечувати на веб-сторінках власного сайту (або сайту своїх засновників) відкритий доступ до такої інформації та документів:

1.         Статут закладу освіти

2.         Ліцензії на провадження освітньої діяльності

Ліцензія на освітню діяльність (розпорядження  Закарпатської обласної військової адміністрації від 10.11.2022 №746)

3.         Структура та органи управління закладу освіти

4.         Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами

5.         Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти, та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою

6.         Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником (рішення виконавчого комітету Тур’є-Реметівської сільської ради від 13.03.2023 року за № 68)

7.         Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

Проєктна потужність закладу освіти - 320 учнів

Ліцензований обсяг - 318 учнів

Фактична кількість осіб (станом на 01.05.2023 р.) –318  учнів

8.         Мова (мови) освітнього процесу

Мовою освітнього процесу в Тур’я  Пасіцькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тур’є-Реметівської сільської ради,     с. Тур’я Пасіка , Ужгородського району Закарпатської області є державна мова – українська, відповідно до статті 7 Закону України «Про освіту».

9.         Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

10.       Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

11.       Наявність гуртожитків та вільних місць у них, розмір плати за проживання.

Гуртожитків у наявності немає

12.       Результати моніторингу якості освіти

13.       Річний звіт про діяльність закладу освіти

14.       Правила прийому до закладу освіти

15.       Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Станом на вересень 2022  р. створені умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, а саме встановлено пандус входу зі сторони господарського двору

16.       Розмір плати за навчання, підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації здобувачів освіти

Згідно зі статтею 53 Конституції України держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технчної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

17.       Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати

Додаткові платні освітні послуги не надаються