203 - річниця від Дня народження Т. Г. Шевченка

9 бер. 2017
Шевченківські дні у школі

Щороку в навчальному закладі проводяться  Шевченківські дні, які сприяють формуванню духовної культури, вихованню почуття поваги до великого поета.

9 та 10  березня  вся шкільна родина відзначала 203-річницю від дня народження Т. Г. Шевченка. У школі відбулися заходи щодо вшанування пам'яті видатного письменника, поета та художника.

З метою популяризації творчої спадщини Кобзаря, утвердження його духовних заповідей, активізації виховної роботи серед учнівської молоді у школі було проведено літературні читання для учнів 5-9 класів «Полум’яне слово Т. Г. Шевченка».

Незабутнє враження на учнів початкових класів справила літературно–музична композиція «У вінок Кобзареві», під час якої школярі не тільки поглибили свої знання про головні віхи життя поета, але й прослухали уривки з поезій митця, виконали пісні на слова Т.Шевченка

Поглибили свої знання про  життєвий та творчий шлях Кобзаря, удосконалили  навички виразного читання та декламування віршів великого поета  українського народу й учні старших класів під час проведення літературної композиції  «Не забуде Україна Шевченкове слово», яку підготували вчителі-філологи.

Бібліотекар школи  репрезентувала увазі школярів книжково-ілюстративний куточок  та оформлену виставку, присвячену 203-річниці від дня народження Т.Шевченка.