Діяльність гри "Джура" в закладі освіти

2023-2024 н.р.

Конкурсно-розважальна програма "Курс молодого бійця"

Участь рою "Козацька слава" у конкурсі "Відун"

Конкурс патріотичної пісні.

2022-2023 н.р.

Гурткова робота "Сокіл" ( " Джура")

2021-2022 н.р

21 СІЧНЯ -День Соборності України

З нагоди свята Дня соборності України 21 січня у Тур'я Пасіцькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено один з етапів військово - патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"): "Відун" та показові заняття з медичної допомоги ( накладання пов'язок, шини та джгута).

Учні отримали багато позитивних емоцій, показали свої знання з історії виникнення козацтва та отримали навички надання першої медичної допомоги!

6 грудня-День Збройних Сил України — свято справжньої мужності, героїзму і відваги

6 грудня, в день ухвалення 1991 року Закону України «Про Збройні сили України», українці відзначають державне свято — День Збройних Сил України — свято справжньої мужності, героїзму і відваги.

З нагоди свята 10 грудня у Тур'я Пасіцькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено один з етапів військово - патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"): туристична смуга перешкод, віджимання, попадання в ціль та перетягування канату.

Учні отримали багато позитивних емоцій, із захопленням та наполегливістю долали всі перешкоди та показали хороші результати.

13 жовтня - Відкриття військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура")

14 жовтня - День Захисників України та День українського козацтва !

Цей день став не просто державним святом ,а насправді всенародним і ми з гордістю вшановуємо подвиг нескорених українців,висловлюємо слова вдячності людям , які захищали і захищають сьогодні незалежність нашої неньки України . З нагоди свята у Тур'я Пасіцькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття військово - патріотичної гри "Сокіл"("Джура")