Методичне обєднання класних керівників

Методичну роботу шкільного методичного об’єднання класних керівників у 2023-2024 н.р. сконцентровано на вирішенні виховного проблемного питання:

«Діяльність класного керівника щодо створення умов для  самореалізації особистості, розвитку духовного, інтелектуального потенціалу учнів, шляхом ціннісного ставлення до себе»

Основні завдання

методичного об’єднання класних керівників

1.  Підвищення теоретичного, науково-методичного рівня підготовки класних керівників із питань психології та педагогіки.

2. Забезпечення виконання єдиних принципових підходів до виховання й соціалізації учнів.

3. Озброєння класних керівників сучасними виховними технологіями та знаннями сучасних форм і методів роботи.

4. Реалізація творчих здібностей класних керівників й активізація їх через організацію відкритих виховних заходів, обмін досвідом.

5. Вивчення, узагальнення та використання передового педагогічного досвіду роботи класних керівників.

6. Координація планування, організації та педагогічного аналізу виховних заходів, проведених класними колективами.

7.Сприяння становленню й розвитку системи виховної роботи класних керівників, органів учнівського самоврядування.

8.Координація зусиль класних керівників і батьківської громадськості на організацію спільної роботи з профорієнтації учнів

Список

класних керівників