школа молодого вчителя

Прізвище, ім’я

по батькові молодого вчителя

Предмет викладання

Прізвище, ім’я по батькові наставника його категорія і звання

1.

Парашинець

Юрій

Юрійович

Фізична культура

Мицька М.М., «спеціаліст вищої  категорії», «учитель-методист»

2.

Криванич

Іванна

Іванівна

Соціальний педагог

Бахарєва М.М., учитель української мови та літератури, «спеціаліст вищої  категорії», «старший учитель»

«Школа молодого вчителя»

Справжнім учителям-вихователем можна стати

після кількох років роботи в хорошому педагогічному колективі.

А.С. Макаренко

Молодий спеціаліст стає хорошим учителем, перш за все, завдяки

обстановці творчої праці педагогічного й учнівського колективів.

В.О.Сухомлинський

Система роботи «Школи молодого вчителя»

Професійна адаптація молодого вчителя – це складний динамічний процес досконалого освоєння професії та оволодіння педагогічною майстерністю.

Сприяти цьому процесу, розвивати професійний потенціал спеціаліста-початківця – одне з основних завдань «Школи молодого вчителя».

Етапи адаптації молодого вчителя

Перший етап адаптації -  ознайомлення молодого вчителя з вимогами до професії, його включення в самостійну професійну діяльність, зіставлення рівня готовності до роботи з вимогами навчально-виховного закладу.

Другий етап – пов'язаний        із процесом подолання труднощів навчальної діяльності та початком формування майстерності молодого вчителя.

Третій етап – це етап високої адаптованості, він є результатом ефективності діяльності молодого вчителя на попередньому етапі. Для цього етапу характерний високий рівень самостійності молодого вчителя, його творчий підхід до навчальної діяльності.